Software věrnostního programu v online i desktop verzi

Se systémem Risorsa máte svůj věrnostní program pod kontrolou. Napojíme ho na váš pokladní software nebo informační systém, propojíme databáze a pohlídáme svižnou souhru celého systému. Spravovat věrnostní program i kampaně pak zvládnete jednoduše přes náš software.

Během osobní schůzky vám rádi veškerý software předvedeme.

  • garance 99,9% dostupnosti
  • webovédesktopové verze aplikací
  • administrace kontaktů, kampaní i reporting
  • napojení na váš centrální nebo pokladní software
  • mobilní aplikace pro vaše zákazníky
  • kompletní správa bonus programu ve vašich rukou
  • prezentace softwaru při osobní schůzce
Triangl

Desktop aplikace věrnostního systému Risorsa

Umožňuje kompletní konfiguraci – e-mailový server, helpdesk, online zákaznické rozhraní, slevy, měny, šablony e-mailů a SMS, automatické úlohy (narozeniny, svátky, generování poukázek, kalkulace slev, zasílání e-mailů a SMS). Dále správu prodejen, prodavačů, dokladů včetně položek a plateb, poukázek vydaných za body i zdarma, prohlížení historie získaných benefit bodů a změn slev na kartě, převádění bodů ze ztracených karet na nově vydané. A samozřejmě správu promocí s kompletní funkčností generování různého typu promocí (pouze reklamní sdělení, slevový kód, poukázka) a oslovení zákazníků přes SMS, e-mail nebo oba kanály.

Desktopová aplikace

Administrace zákaznického klubu přes webové rozhraní

Online administrace věrnostního programu je odlehčenou verzí desktop aplikace. Umožňuje prohlížet údaje zákazníků, prodejní doklady, spravovat uživatelské účty a hlavně pracovat s reporty kampaní nebo celého bonus programu. Kromě toho slouží jako helpdesk. Výhodou je přístup k datům odkudkoli přes internetový prohlížeč.

Webová administrace
Webové konto zákazníka

Webová prezentace vašeho
zákaznického klubu

Web vašeho zákaznického klubu, na kterém můžete prezentovat a propagovat nejen svůj bonus program, ale také nové produkty, probíhající akce nebo dokonce zobrazovat novinky z vašeho firemního facebookového účtu.

Online aplikace pro vaše zákazníky

Přímo na webu vašeho zákaznického klubu se každý člen může kdykoli přihlásit a zjistit stav bodů na svém účtě, změnit zasílání reklamních zpráv nebo proměnit body za poukázky na nákup. Případně si vybrat jiné benefity. A samozřejmě zkontrolovat historii svých nákupů a aktuálnost osobních údajů.

Webové konto zákazníka
Webové konto zákazníka

Mobilní aplikace do telefonů zákazníků

Zákazník si do telefonu stáhne mobilní aplikaci a ta mu slouží místo plastové kartičky klubu, ale také mu posílá vaše reklamní nabídky jako náhradu za SMS zprávy. Aplikace vám tak šetří peníze za SMS rozesílky a vašim zákazníkům zpříjemní rozhodování i samotné nakupování ve vašich prodejnách. Více o mobilní aplikaci a inovacích bonus programu.

Reporty úspěšnosti kampaní a bonus programu

Úspěšnost každé kampaně do detailu, ale i jak si vede celkově váš věrnostní program – to vyčtete z reportingové části aplikace. Nechte si zasílat automatické reporty na e-mail nebo si proklikejte v aplikaci všechny pohledy na probíhající akce. Kromě předdefinovaných typů reportů vám vytvoříme i jakékoli jiné reporty na míru podle vašich preferencí.

Triangl

Získejte Risorsu pro váš věrnostní program

Líbí se vám Risorsa? Zaujal vás náš software a full service věrnostního programu by vám přišel vhod? Skvělé. Promluvme si o vašich požadavcích a naší spolupráci. Prozkoumáme vaše technické a marketingové možnosti, navrhneme ideální řešení a zdarma předložíme cenovou nabídku. Navíc vám veškerý software předvedeme.