Zavádíme inovace do bonus programů

Šetříme vaše náklady technologickými novinkami. A zákazníkům zpříjemníme nákup ve vašich prodejnách. Baví nás oživovat bonus programy, abychom z vašeho zákaznického klubu vytvořili atraktivní prodejní nástroj. Spojte se s lídry v oboru a získejte mobilní aplikaci, elektronické registrace přes tablet místo papírových formulářů nebo další připravované inovace.

Triangl
Inovace mobil

Mobilní aplikace nahradí plastové kartičky a ušetří peníze za SMS

Zákazníkům se plastové karty už sotva vejdou do peněženky nebo tu vaši zrovna zapomenou doma. Při rozesílce SMS kampaně vás každá zpráva stojí cca 1 Kč a to při průměrné velikosti zákaznického klubu dělá 20 000 Kč. Proto jsme vyvinuli geniální mobilní aplikaci pro věrnostní programy. Zákazníci ji používají místo plastové kartičky a vy přes ní posíláte prodejní nabídky místo SMS zpráv. Na mobilní aplikaci přejde ze začátku odhadem 10–15 % členů zákaznického klubu. A časem toto číslo rychle stoupne.

Ušetří vám 340 000,– už první rok

Plastová kartička a 12 rozesílek SMS kampaní při počtu 20 000 nových zákazníků v klubu dělá úsporu skoro 20 Kč na jednoho ročně. Čím více zákazníků v klubu, tím víc vám aplikace dokáže ušetřit.

Zákazníci ji mají místo kartičky

Další plastové kartičky se zákazníkům sotva vejdou do peněženky a často si je zapomenout vzít na nákupy. Mobil u sebe ale nosí pořád. Díky aplikaci do vašich prodejen nemusí nosit nic dalšího.

Poutavější formát reklamy

SMS kampaně jsou účinným kanálem, ale sdělení omezuje textová forma o sotva 3 větách. S aplikací zaujmete zákazníka graficky povedenou reklamou, která funguje jako newsletter s možností prokliku.

Lepší měřitelnost úspěšnosti zacílení

U klasických SMS dokážeme vyhodnotit hlavně nedoručitelnost zprávy na konkrétní čísla. Mobilní aplikace přidává reklamnímu sdělení měřitelné metriky používané v e-mailingu – doručení, otevření, prokliky...

100% jistota doručení

Systém po rozeslání reklamy na mobilní aplikaci čeká určenou dobu. Pokud si zákazník zprávu neotevře, automaticky mu přijde jako alternativa ve formě SMS. Vždy se o tak vaší reklamní akci dozví.

Je pro Android, iPhone i Windows Phone

Aplikace funguje na všech nejrozšířenějších platformách chytrých telefonů a běží nonstop v pozadí systému. Zákazníkovi stačí datové připojení nebo občasné zapnutí wi-fi k doručení reklamy.

Registrace do zákaznického klubu přes tablet nahradí papírové formuláře

Při registraci do věrnostního programu musí zákazníci vyplňovat papírové formuláře, které je moc nebaví, vás stojí jejich výroba peníze a prodavačům přidělává přepisování údajů do systému zbytečnou práci. Vyřešili jsme všechny tyto problémy elektronickou formou registrace. Zdokonalte uživatelský prožitek zákazníků už během vstupu do věrnostního programu a zlákejte i ty nerozhodné.

Inovace tablet

Ušetří peníze za tisk formulářů

Jeden papírový formulář k registraci zákazníka do bonus programu vyjde na cca 3 Kč. Při zlákání 10 000 nových členů ročně už to dělá přímé náklady 30 000 Kč. A samozřejmě musíte hlídat dotisk. Při registraci přes tablet jsou náklady na tisk 0 Kč a je to bez starostí.

Ušetří čas prodavačů

Zákazník vyplní papírový formulář během chvilky, ale váš prodavač musí údaje vyluštit a naťukat do aplikace. Při 2 minutách na zákazníka a nárůstu 10 000 nových členů ročně je to 333 hodin práce. Při registraci přes tablet pracují zákazníci za vaše prodavače. A zdarma.

Zatraktivní registraci do klubu

Dejte zákazníkovi hračku a hned pro něj bude mít registrace větší hodnotu. Interaktivní formulář na tabletu ho bude bavit, bude se cítit víc zapojený a registraci si užije víc než nudné vypisování údajů propiskou na papír.

Oblečená do vašeho vizuálu

Stejně jako u papírových formulářů máte na výběr univerzální vizuály nebo unikátní podobu podle grafické identity bonus programu. Oproti papírovým ale nehrozí tisková omezení nebo příliš drahý tisk náročnější grafiky.

Triangl

Inovujte i svůj věrnostní program. Nebo to svěřte Risorsa expertům

Odlište zákaznický klub od všech ostatních. Šetřete náklady chytrými inovacemi a zlákejte nové zákazníky atraktivními bonusy vašeho věrnostního programu. Risorsa experti pomohou se zavedením novinek nebo vám zajistí full service zákaznického klubu. Zajímá vás víc? Proberme podrobnosti a nechte si od nás spočítat cenovou kalkulaci.