Hromadné rozesílání e-mailů a SMS kampaní

15 677 666 SMS a 17 063 618 e-mailů už odešlo ze serverů Risorsy. Pomohli jsme tak k úspěchu 503 kampaním, které jsme připravili pro věrnostní programy našich klientů. Upozorněte své zákazníky na akce nejúčinnější formou. Kombinací SMS a e-mailů zlákáme k nákupu až 6 % z oslovených zákazníků.

E-mailing a SMS bránu poskytujeme i samostatně, bez návaznosti na věrnostní systém Risorsa. Nebo naopak zajistíme full service.

 • hromadné odesílání SMS, e-mailů a dopisů
 • rozesílání kampaní i automatické systémové zprávy
 • detailní vyhodnocení úspěšnosti každé kampaně
 • automatická detekce nedostupných kontaktů
 • inovacemi šetříme vaše náklady za SMS
 • garance nadprůměrných konverzí při full service
 • 99,9% dostupnost

Upozorněte zákazníky na plánované prodejní akce a nalákejte je do prodejen.
Zkombinujte SMS s e-mailingem a dosáhněte až 6% konverzí

Vyvinuli jsme technologii k hromadnému rozesílání kampaní přes SMS a e-maily. Posílejte svým zákazníkům aktuální nabídky nebo automatické zprávy. Napojíme váš systém na SMS a e-mail bránu, dáme vám nástroj a pomůžeme nebo rovnou vytvoříme reklamní e-maily i SMS zprávy. Rozesílky vyhodnocuje reporting, abyste další kampaně mohli lépe zacílit.

Navíc vám ušetříme až 15 % nákladů za SMS díky mobilní aplikaci.

 1. technické zajištění rozesílání hromadných zpráv přes SMS bránu a e-mailové servery
 2. garance 99,9% dostupnosti aplikace a nonstop dohled nad chodem celého systému
 3. 24 hodin denně přístup k vašim datům kampaní přes webovou a desktop aplikaci
 1. detailní reporting a vyhodnocení úspěšnosti každé rozesílky a celého věrnostního programu
 2. v případě potřeby možnost využívat marketingové konzultace ke kampaním
 3. možnost full service včetně vytváření obsahu a vzhledu rozesílaných zpráv
Triangl

SMS kampaně a reklamní akce

Rozesílejte SMS jako kampaně věrnostního programu nebo automatické zprávy zákazníkům při narozeninách, svátku, změně slevové hladiny apod. Stačí připravit SMS, segmenty adresátů a spustit. Nebo vytvoříme automatická pravidla.

Informujte zákazníka o nasbíraných bodech, které by teď mohl výhodně proměnit za zboží nebo jiné výhody. Jednoduchou SMS zprávou mu zašlete elektronickou poukázku, kterou utratí za nákup ve vaší prodejně nebo e-shopu.

Děláme i SMS reklamní akce – systém rozpozná telefonní číslo zákazníka, který poslal SMS v daném formátu, a odešle mu nazpět třeba slevový kód na nákup.

Rozesílky
 • Technická realizace – přes SMS bránu Risorsa odešlo už 15 677 666 zpráv. Napojíme na ni váš systém nebo dodáme celý věrnostní program.
 • Marketingová příprava – máte-li zájem, pomůžeme nebo se za vás postaráme o kampaně a znění SMS.
 • Vyhodnocení – reportujeme úspěšnost rozesílky, porovnání s ostatními kanály, nejúspěšnější typ slevové akce...
 • Detekujeme nedostupná čísla a v dalších rozesílkách je vynecháme, abyste neplatili za nedoručitelné SMS.

Mobilní aplikace vám šetří náklady za SMS

Mobil šetří

Při rozesílce vyjde SMS na 1 Kč. Detekcí nedostupných čísel vám šetříme peníze a v inovacích jdeme ještě dál. Mobilní aplikaci si zákazníci stáhnou do telefonu a místo SMS jim posíláte zprávy zdarma.

Navíc vás nesvazuje textové omezení SMS zprávy. Vaše nabídka zákazníka upoutá úžasnou grafikou a využije tak výhody reklamního e-mailu nebo banneru.

Na mobilní aplikaci přejde podle našich odhadů 10 až 15 % členů klubu. Už proto, že nemusí nosit plastovou kartičku. To vám u klubu s 20 000 členy a jednou kampaní měsíčně ušetří přes 30.000 Kč za rok.

Aplikace běží stále v pozadí, automaticky kontroluje nové zprávy a ve správný moment zobrazí zákazníkům vaši nabídku. Stačí datový tarif nebo chvilka připojení na Wi-Fi.

Pokud se delší dobu nedaří zprávu doručit přes aplikaci, systém místo ní odešle SMS. Aplikace běží na iPhone, AndroidWindows Phone. Více o mobilní aplikaci.

Hromadné rozesílání e-mailů

E-mailing používáme v kombinaci s rozesílkou SMS jako nejúčinnější formu kampaní věrnostního programu. Pomůžeme s přípravou nebo vám zajistíme obsah a vzhled kampaní i pokročilou segmentaci kontaktů.

Stejně jako moderní nástroje pro e-mailing zajišťujeme, aby hromadné rozesílky kampaní nekončily ve spamu. Poštovní servery je vyhodnotí a doručí jako běžný e-mail. Používáme totiž cloudové řešení Amazon Simple Email Service, díky kterému i odeslání 500 000 e-mailů denně rychlostí 70 zpráv za sekundu nekončí na blacklistu poštovních serverů a zachovává si vysokou důvěryhodnost.

Mobil šetří
 • Technické zajištění – e-mailová brána Risorsa odeslala už 17 063 618 e-mailů. Napojíme na ni váš systém nebo nasadíme celý věrnostní program.
 • Marketingová příprava – v aplikaci zvládnete e-mailing sami, ale kdykoli se za vás postaráme o kampaně a obsah e-mailů včetně unikátních šablon.
 • Vyhodnocení – reportujeme zobrazení a míru otevření e-mailů, kliknutí na odkazy, porovnání s ostatními kanály, nejúčinnější typ akce...
 • Detekujeme nedostupné e-mailové adresy, abyste zbytečně nerozesílali nedoručitelné e-maily a reporting mohl přesněji vyhodnotit kampaně.

Klasický dopis pro specifické typy kampaní

Dopis

Jako doplněk k SMS a e-mailovým kampaním věrnostního klubu používáme někdy i direct mail, protože papírový dopis na určitý typ zákazníků a pro specifické typy kampaní funguje zatím nejlépe.

Klasický dopis má obvykle spíše prezentační než konverzní účel, nicméně v očích příjemců sdělení dostává větší punc důvěryhodnosti a osobnějšího oslovení. Typicky dopis používáme při VIP akcích pro nejlepší zákazníky, kdy dostanou občerstvení po zavírací době a další výhody oproti běžným zákazníkům.

Zajistíme vám přípravu a hromadnou rozesílku klasického direct mailu. Samozřejmě i úspěšnost tohoto kanálu vyhodnocujeme a reportujeme.

Analýza a vyhodnocení úspěšnosti každé rozesílky

Bez reportingu kampaní a každé hromadné rozesílky byste v té další utratili zbytečné náklady. Sledujeme, jestli větší obrat přineslo oslovení zákazníků přes SMS nebo e-mail, míru zobrazení a prokliku e-mailů a navíc detektujeme nedostupná čísla nebo e-maily. Umíme reportovat cokoli, co vám usnadní další kampaně, ušetří peníze a přinese větší zisk.

Vyhodnocení rozesílek vidíte kdykoli v desktopové i webové aplikaci, kde se reporty se vytváří ručně nebo vám po kampani automaticky přijde e-mail s přílohou ve vybraném formátu.

Nástroj analyzuje miliony záznamů a datovými kostkami urychluje dolování informací do přehledných reportů. Software zvládnete ovládat sami, případně se o reporting i kampaně postaráme za vás v rámci full service.

Koncept
Triangl

Získejte nástroj k hromadnému rozesílání SMS a e-mail kampaní

Věrnostní programy děláme 10 let. Pomůžeme s přípravou, vyhodnocením a realizací kampaní, ale rozsah spolupráce si určíte sami – hromadné rozesílání SMS nebo e-mailů poskytujeme i jako samostatný nástroj. Ale při full service garantujeme nadprůměrné konverze kampaní a dosahujeme až 6 % kombinací SMS, e-mailu a segmentací kontaktů. Ukážeme vám, jak na to.