Risorsa udává moderní krok věrnostních programů

Děláme věrnostní programy. Od návrhu a nasazení systému přes produkční služby prodejních akcí, rozesílku SMS a e-mailů až po reporting kampaní. Jsme technologická firma s vlastním věrnostním systémem Risorsa a týmem expertů, kteří vám pomohou s vytvořením i marketingem zákaznického klubu.

A jako jediní vám umíme zajistit full service věrnostního programu.

Připravíme vám marketingový nástroj, se kterým získáte dlouhodobé zákazníky, zvýšíte zisk a zastavíte sezónní poklesy tržeb. Navíc díky našim technologickým inovacím ušetříte až 15 % nákladů při rozesílce SMS kampaní.

  • věrnostní programy děláme 10 let
  • staráme se o 7 174 713 datových záznamů
  • pomáháme 42 prodejnám v ČR a 14 na Slovensku
  • realizovali jsme 503 marketingových kampaní
  • poslali jsme už 15 677 666 SMS zpráv a 17 063 618 e-mailů
  • garantujeme 99,9% dostupnost vašeho věrnostního systému
  • při full service dosahujeme více než 3% konverze kampaní

Hledáme cesty, kterými zlákáte klubové zákazníky k větším útratám.
A pomáháme vám těmito cestami jít bez zakopnutí

Mluvíme s vámi jako markeťáci, ne jako programátoři. Technologické věci řešíme obvykle přímo s dodavatelem vašeho informačního systému nebo softwaru pokladen. Na začátku spolupráce s vámi připravíme důkladnou analýzu, abychom věrnostní program přizpůsobili podmínkám vašich prodejen. Cíl máme společný – vydělat vám peníze a získat klubové zákazníky. Jak toho dosahujeme?

Triangl

Vymyslíme koncept a podmínky bonus programu

Jsme vývojáři a posledních 10 let programujeme informační systémy, prodejní software a hlavně věrnostní systém Risorsa. Propojujeme pokladny, centrální systém a software zákaznického klubu. A hlídáme automatický přenos dat mezi databázemi, aniž by hrozila ztráta záznamů. Jednoduše – jsme technologická firma.


Koncept

Provozujeme věrnostní programy v datovém centru

Spoléháme na profesionální technologie – Microsoft SQL Server, Visual C#, ASP .NET, Amazon Web Services a moderní datové centrum s maximálním zabezpečením a dostupností. Naši klienti potřebují prodávat bez výpadků, proto garantujeme 99,9% dostupnost věrnostního systému.


Zavádíme inovace do bonus programů

Baví nás přicházet s novinkami a být lídry v oboru. Ale také chceme šetřit vaše náklady. Papírové registrace pro zákazníky jsou nuda a další plastové kartičky se jim do peněženek sotva vejdou. Využíváme technologické inovace, abychom zákazníkům zpříjemnili nákup a klientům třeba ušetřili peníze za rozesílku SMS zpráv.


Aplikace

Marketing děláme společně s vámi

Marketing

Bez marketingu by zákaznický klub větší tržby nepřinesl. Pomáháme proto i s administrací a marketingem. Vymýšlíme prodejní akce a průběžně vyhodnocujeme úspěšnost. Umíme i kampaně, které vyžadují náročný produkční servis. Pokud se staráme o full service bonus programu, dosahujeme více než 3% konverze kampaní.


Zajišťujeme i produkční servis kampaní

Vymyslet kampaň, připravit a rozeslat SMS a e-maily. To ale nestačí. Prodejny a výlohy potřebují polepy, letáky a propagačními materiály, které zákazníky vtáhnou do prodejní akce. Řešit produkční servis s reklamní agenturou nebo grafickým studiem by pro naše klienty znamenalo další administrativu. Proto se staráme o celý průběh kampaní včetně návrhu a tisku čehokoli, co je třeba.


Kampaně

Rozesíláme SMS a e-mailové kampaně

Rozesílky

Vaši zákazníci se musí o každé prodejní akci včas dozvědět. Nalákat do prodejen se nám daří nejlépe kombinací e-mailingu a SMS zpráv. A samozřejmě pokročilou segmentací kontaktů. Proto má Risorsa neprůstřelnou bránu pro hromadnou rozesílku SMS a e-mailů, ale i automatické posílání systémových zpráv.


Vyhodnocujeme úspěšnost kampaní

Který typ kampaní na různé segmenty vašich zákazníků funguje nejlépe? Jak optimalizovat další kampaň, abyste ji lépe zacílili, vydělali více a ušetřili zbytečné náklady? Reportovací nástroj vám odhalí slabá místa a zužitkuje ta silná. Díky průběžnému reportingu běžně u kampaní dosahujeme konverzního poměru 3 až 6 %.


Koncept

A komu pomáháme zvyšovat tržby v prodejnách?

Zákazníci

Jsme menší tým, kde každý získával zkušenosti s věrnostními programy a informačními systémy pro sítě prodejen už před 10 lety. Risorsa jako produkt ale slaví teprve 4. narozeniny. Nebudeme se proto ohánět množstvím klientů, ale ukážeme vám případové studie, jak se staráme třeba o zákaznický klub s 338 570 zákazníky v ČR a na Slovensku.


Triangl

Pojďme společně probrat, jak konkrétně vašim prodejnám
zvýšíme tržby a snížíme náklady

Promluvme si o našem společném cíli – zvýšit váš prodej díky věrnostnímu programu. Umíme vám navrhnout a zprovoznit zákaznický klub, starat se o kampaně a zároveň je vyhodnocovat. A předem vám spočítáme, o kolik a za jaké náklady vám zvýšíme tržby. Nechte si od nás připravit nezávaznou nabídku, kolik by stála implementace a provoz vašeho bonus programu + jakých reálných výsledků společně dosáhneme do 2 let.